Kalina Jarosławska

radca prawny

Prowadzi kancelarię prawną w Trójmieście. Jej praktyka obejmuje przede wszystkim prawo pracy i prawo cywilne z uwzględnieniem aspektów podatkowych. Zajmuje się także między innymi zagadnieniami z dziedziny prawa administracyjnego i prawa gospodarczego...
[Więcej >>>]

Sklep online

Nota prawna

Drogi Czytelniku,

proszę zwróć uwagę, że treści opublikowane w tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i nie stanowią, w jakimkolwiek zakresie, opinii bądź porady prawnej w odpowiedzi na jakiekolwiek zapytanie odnoszące się do konkretnego stanu faktycznego.

W związku z powyższym zawartości niniejszego bloga nie można traktować jako podstawy do podejmowania decyzji prawnych w sprawie indywidualnej ani jako substytutu dla pomocy prawnej uzyskanej od osoby uprawnionej do świadczenia takiej pomocy.

Jako autorka bloga nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę powstałą wskutek lub w związku z zastosowaniem lub niezastosowaniem się do treści bloga. Wskutek lektury niniejszego bloga pomiędzy mną a Tobą nie powstaje relacja prawnik-klient.

Treści opublikowane w blogu są odzwierciedleniem moich poglądów i nie mogą być uważane za stanowisko reprezentowanej przeze mnie kancelarii.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany treści opublikowanych w blogu, w szczególności w przypadku zmiany przepisów prawnych.