Kalina Jarosławska

radca prawny

Prowadzi kancelarię prawną w Trójmieście. Jej praktyka obejmuje przede wszystkim prawo pracy i prawo cywilne z uwzględnieniem aspektów podatkowych. Zajmuje się także między innymi zagadnieniami z dziedziny prawa administracyjnego i prawa gospodarczego...
[Więcej >>>]

Sklep online

Kontakt

O

radca prawny Kalina Jarosławska

Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni
Spółka partnerska

Al. Niepodległości 761
81-838 Sopot

Tel./fax 58 710 77 67
Tel. kom. 601 656 336

e-mail: info@jmslegal.pl
e-mail: kjaroslawska@jmslegal.pl

h

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  Twoje imię:*

  Twój email:*

  Temat:

  Wiadomość:*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę pod firmą Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Sopocie, al. Niepodległości 761, KRS: 0000559211, moich danych osobowych w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

  Administratorem danych osobowych jest spółka pod firmą Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Sopocie, al. Niepodległości 761, KRS: 0000559211, NIP: 5851471297.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@jmslegal.pl.

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  *****