O autorce

Witam Cię na moim blogu! Cieszę się, że mogę Cię tutaj gościć!

Nazywam się Kalina Jarosławska i jestem radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Działam przede wszystkim w północnej Polsce, ale dzięki internetowi pomagam klientom z całego kraju, a także z zagranicy. Obcokrajowcy zainteresowani polskim prawem pracy mogą o nim poczytać na moim drugim blogu: Polish Labour Law Blog. Ciebie oczywiście również zapraszam do zapoznania się z nim!

Moja kancelaria mieści się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, więc jeśli kiedyś umówisz się ze mną na spotkanie w sprawie porady prawnej, zachęcam Cię potem do spaceru nad morze!

Moja praktyka skupia się w dużej części na prawie pracy, a ponieważ sprawy, którymi się zajmuję, bardzo często dotyczą rozwiązania umowy o pracę – wpadłam na pomysł, aby założyć blog dotyczący tych zagadnień.

Prywatnie – jestem przede wszystkim mamą absorbującego dwulatka, który wypełnia dużą część mojego czasu pozazawodowego. Wspaniale jest obserwować, jak mały człowiek zdobywa nowe umiejętności, wcześniej dla niego nieosiągalne – aktualnie jest to mowa. Poza tym lubię chodzić na spacery nad morze i jeździć na nartach, czytać i słuchać muzyki.

 

w

w

w

w

w

w

w

w

w

w

w

w

w